2003 Yılında İstanbul’da kurulmuş olan Azra Nakliyat, Piyasadaki en köklü nakliyat firması olarak herkesçe bilinir. Temel prensibi müşteri memnuniyeti olduğu için Azra Nakliyat şuana kadar sayısız  şehirler arası  nakliyat hizmeti vererek rakiplerinin idolü haline gelmeyi başarmıştır.

Azra Nakliyat ilk kurulduğunda yetersiz araç ve sermayeden dolayı sadece İstanbul’da Nakliyat hizmeti sağlıyordu. Güler yüzlü müşterileri sayesinde 4 Yıl  gibi kısa süre içerisinde Şehirler arası nakliyat hizmetine 2007 yılında ilk olarak Kahramanmaraş ilimize yaptı. Her geçen gün daha da büyüyerek şuan Türkiye’nin 81 ilinede Şehirler arası evden eve nakliyat , ofis taşımacılığı , Parça Eşya taşıma hizmeti sağlıyarak Ülkemizin Ekonomisine Katkıda bulunuyor.

Evden Eve Nakliyattan Şehirler Arası Nakliyata

Kuruluşumuz  kurulduğu ilk yıllarda evden eve nakliyat hizmeti yapmaktaydı. 2003 Yılında   sadece 1 Araç ile yola çıkan Azra Nakliyat,  müşteri memnuniyetini esasa alarak her geçen yıl kuruluşunu büyüterek nakliyat sektöründe ismini akıllara kazdırmayı başardı.

Şehirler arası nakliyat hizmeti 2007 yılında vermeye başladı. İşleri genişleyen Azra Nakliyat , Yeni  personeller ve yeni araçlarla yatırım yapmaya başladı. 2009 Yılına vardığımızda Azra Nakliyat araç sayısını 4’e çıkartarak şehirler arası taşımacılık hizmetinde  dostları ve müşterileri tarafından takdirleri topladı.

Asansörlü Taşımacılığa Geçiş

Nakliyat firmamız 2014  yılında 1 adet mekanik nakliyat asansörü alarak ilk evden eve asansörlü taşımacılığını gerçekleştirdi. Asansörlü taşımacılığa kısa sürede alışan personellerimiz, artık evden eve nakliyat işlerindeki hızlarını yarıya indirdi. Sektörümüz tarafından   bir kaç yıl sonra  2 adet daha mekanik nakliyat asansörü alındı.  Şuan  Azra Nakliyat firmasında toplam 5 adet  Mekanik Asansör bulunmaktadır.

Asansörlü nakliyat hizmeti hakkında daha fazla bilgi almak için yazdığımız “Şehirler Arası Asansörlü Nakliyat Hakkında Merak Edilenler | Azra Evden Eve Asansörlü Nakliyat ” makalemizi okuyabilirsiniz.

Daima Daha İyisine!

Azra Nakliyat olarak temel ilkelerimizden biri olan, Daima daha iyisine ilkemizden bu güne kadar sapmadık. Daima müşterilerimizin memnuniyeti ve refahı için günümüzdeki çağa ayak uydurarak daha iyi Nakliyat hizmeti vermeyi kendimize ilke olarak benimsemekteyiz.

Diğer Firmalarla bizleri karıştırmamanızı rica ediyoruz, çünkü farkımız güler yüzlü hizmet, Uygun fiyat ve  mutlu ayrılan müşterilerimizdir.

Bizlerle İletişime Geçmek İçin Bizleri Aramaktan çekinmeyiniz. Haftanın 7 günü hizmet vermeye açığız. İletişim sayfamıza giderek bizlerle irtibata geçmek için diğer iletişim tercihlerine göz atabilirsiniz.

İletişim