Şehir İçi ve şehirler arası nakliyat hizmetinde sunduğumuz hizmtlerden biride paketlemedir. Paketleme hizmeti nakliyat sektöründe olmazsa olmazlardandır. Çünkü, eşyaların paketlenmesi nakliyat aracında eşyaların birbirine sürterek çizilmesini hatta kırılmasını bile önleyebilir.

Şehir içi nakliyatlarda bazı firmalar tarafından verilmeyen bu hizmet ileride oluşacak sorunlara yol açabilir. Azra Nakliyat olarak sizlerin mağdur kalmaması için anlaştığınız firmanın eşyalarınızı paketlemesine mutlaka dikkat etmenizi öneririz. Aksi yapıldığı takdirde yeni evinize eşyalar getirildiğinde bazı sorunlar ile karşılaşa bileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Şehirler Arası Nakliyatta Paketleme Hizmeti

Paketleme hizmeti, eşyalarınıza bir zarar gelmemesi için yapılan bir sigorta gibidir. Doğru  yapıldığında hiçbir eşyanıza bir çizik dahi gelmeyeceğine firmamızca garanti veririz.  Şehirler arası nakliyatta aracın,  yolculuk sırasında bir tümseğe takılması durumunda eşyalarınızın tahrip olmaması için paketleme hizmetinin doğru yapıldığını mutlaka kontrol edin.

Firmamız Tarafından Nakliyesi Yapılırken Yaptığımız Paketleme Örnekleri

Aşağıdaki görsellerde görüldüğü gibi şehirler arası ve şehir içi nakliyat hizmetlerimizde paketleme işlemine son derece önem veririz.  Firmamızca Şehir içi ve Şehirler Arası Nakliyat hizmetlerimizde yaptığımız paketlemeler aşağıdadır.

şehirler arası nakliyat firmaları | Azra Nakliyatşehirler arası evden eve asansörlü nakliyat

 

Şehirler Arası Veya Şehir içi evden eve nakliyat hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız bizimle telefon numaramızdan veya aşağıdaki forumu kullanarak fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Formu Kullanarak Fiyat Öğren!