Azra Nakliyat olarak Şehir içi , şehirler arası nakliyat hizmetlerimiz, müşterilerimizin memnun kalması için aynıdır. Şehir içinde verdiğimiz hizmetler şehirler arası nakliyatta da aynıdır. Evinizi taşırken hiç bir sorunla veya sürpriz ile karşılaşmamanız için sunacağımız hizmetleri sizler için yazmayı düşündük.  Ev taşırken Şeffaflık bizim için ön plandadır.

Evinizi taşıyacaksınız ve nakliyat firması mı arıyorsunuz ? kendine nakliyeci binlerce firma arasında doğru firmayı ararken zorluk çektiğinizin farkındayız. Bu durumdan Azra Nakliyat olarak bizde şikayetçiyiz. Çünkü, müşterilerimizin çoğu nakliyat firmasıyla olan sorunlarını bizimle yaşıyacaklarını sanmaları bu sektörü kötüleyen kendine nakliyatçı diyen firmalardan kaynaklanıyor. Bu duruma bir son vermek amacıyla sizlere olabildiğince nakliyat hizmetleri hakkında  şeffaf bilgiler sağlayacağımızı umuyoruz.

Şehirler Arası Nakliyat Yapılmadan Önce

Firmamız özellikle şehirler arası taşımacılık hizmeti vermeden önce müşterilerimizin eşyalarına sigorta yaptırır. Azra Nakliyat, müşterilerimiz tarafından emanet edinilen eşyaların maddi ve manevi değerinin olduğunu bilerek nakliyat hizmeti yapmaktadır. Her işte olduğu gibi beklenmedik hatalar olabiliyor, bundan müşterilerimizin maddi açıdan bir zarar görmemesi için eşyalarınızı sigorta yaptırdıktan sonra taşırız.

Evinizi ister bizimle taşıyın ister bir başka firma ile bunu her nakliyat firması müşterilere bildirmesi gerekir. Çünkü sigorta, oluşacak bir hatada her iki tarafında mağdur kalmamasını salar.

Şehirler arası nakliyat  hakkında daha fazla bilgi için —> Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Hakkında Bilmeniz Gerek Her Şey

Şehirler Arası Evden Eve Taşımacılıkta Nakliye Asansörü

Şehirler arası evinizi taşıyacaksınız ve eşyalarınızın hızlı ve güvenli bir şekilde nakliye aracına girmesini isteyebilirsiniz. Bu sizin en doğal hakkınız. Bunun için anlaştığınız firma ile  asansörlü nakliyat hizmeti almak istediğinizi belirtmelisiniz.  Nakliyat Asansörleri taşımacılık sektörü için büyük kolaylık sağladığı için  firmalar ve müşteriler için çok isteniliyor.

Asansörlü nakliyat hizmeti  çoğu firmada ek ücretlere tabi olabilir. Bunun nedeni bazı mekanik asansörlerin bir araca bağlı olarak gelmesidir ve buda nakliye aracına tonlarca ek yük bindirir buda ek benzin masrafı doğuracağı için fiyatlar değişebilir.  Asansörlü nakliyat hizmeti hakkında daha fazla bilgi için  yazdığımız “Şehirler Arası Asansörlü Taşımacılık Hakkında Merak Edilenler | Azra Evden Eve Asansörlü Nakliyat“makaleyi okuyabilirsiniz.

Bizlerle iletişime geçmek için telefon numaramızdan bizleri arayabilir, veya aşağıdaki formu kullanarak fiyat isteyebilirsiniz.